• Türkçe
  • İngilizce
" Tek işimiz sineklik "

0507 277 51 04

"Tüm Kredi Kartlarına 12 Aya Varan Taksit İmkanı"Elden Taksit İmkanı

Kuruluş ilkesi kaliteli sineklik üretimi olan Eskişehir Sineklik firması imalatını gerçekleştirdiği sürgülü, akordiyon, (plise) pileli sineklik sistemlerini tüm Türkiye'ye uygun fiyatlara ulaştırmaktadır. Firmamız sineklik sistemlerinin üreticisidir ve aynı zamanda Eskişehir ve çevre il ve ilçelerde sinekliklerin montajınıda uzman kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

 

Tek işi sineklik üretimi olan firmamızın üretimini gerçekleştirdiği sineklikleri tüm Türkiye'ye kargo ile ulaştırmaktayız. Web sitemizin video galeri bölümünde kargo ile adresinize teslim edilen sinekliğin kolay kurulum işlemi detaylıca anlatılmaktadır. Ayrıca üretimini gerçekleştirdiğimiz sinekliklerin kalitesini görebilmeniz açısından video galerimizde yer alan "Kaliteli Sineklik Nasıl Olur?" videomuzu izlemenizi öneririz.

 

Firmamız ürettiği tüm sinekliklere 2 yıl garanti vermektedir. Kapı sinekliği, pencere sinekliği, panjur sinekliği imalatlarımız ip kopması ve tül kırılmalarına karşı 2 yıl garantilidir. 6 metreye kadar tek parça halinde sineklik üretebilen Eskişehir Sineklik firmamız bir telefon uzağınızda...

 

Eskişehir Sineklik Sistemleri İletişim Bilgileri: 0507 277 51 04

 

Web Tasarım