Online Ödeme

Hakkımızda

Kuruluş ilkesi kaliteli sineklik üretimi olan Eskişehir Sineklik firması imalatını gerçekleştirdiği sürgülü, akordiyon, (plise) pileli sineklik sistemlerini tüm Türkiye'ye uygun fiyatlara ulaştırmaktadır. Firmamız sineklik sistemlerinin üreticisidir ve aynı zamanda Eskişehir ve çevre il ve ilçelerde sinekliklerin montajını da uzman kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

Cam balkon, kapı ve pencere gibi iç mekanın dışarıya açılan her alanında sineklik uygulaması yapabilen ekibimiz işine yaptığı maddi manevi yatırımlarla bugün ilk akla gelen sineklik firmalarından biri olmayı başarmıştır. Türkiye'nin ilk nano sineklik üreticilerinden biri olan firmamız, kirlenmez, lekelenmez, yırtılmaz sineklikler yapmaktadır.

Tek işi sineklik üretimi olan firmamızın üretimini gerçekleştirdiği sineklikleri tüm Türkiye'ye kargo ile ulaştırmaktayız. Web sitemizin video galeri bölümünde kargo ile adresinize teslim edilen sinekliğin kolay kurulum işlemi detaylıca anlatılmaktadır. Ayrıca üretimini gerçekleştirdiğimiz sinekliklerin kalitesini görebilmeniz açısından video galerimizde yer alan "Kaliteli Sineklik Nasıl Olur?" videomuzu izlemenizi öneririz.

Firmamız ürettiği tüm sinekliklere 2 yıl garanti vermektedir. Kapı sinekliği, pencere sinekliği, panjur sinekliği imalatlarımız ip kopması ve tül kırılmalarına karşı 2 yıl garantilidir. 6 metreye kadar tek parça halinde sineklik üretebilen Eskişehir Sineklik firmamız bir telefon uzağınızda...

 

Eskişehir Sineklik Sistemleri İletişim Bilgileri:

Gsm: 0507 277 51 04

Görseller