Online Ödeme

Sineklik Çeşitleri

Panjur Sinekliği

Montajı da kullanımı kadar pratik olan Eskişehir panjur sinekliği, normal cam kapı aralığına sahip olmayan dar alanlarda, sinekliğin dışarı ya da içeri açılıp yer işgal etmesini istemediğiniz durumlarda kullanılmaktadır. Panjur sineklik, estetik görüntüsü, kalitesi ve uzun yıllar boyu sağlamlığını koruması, kullanım kolaylığı açısından en çok tercih edilen sineklik çeşitlerimizden bir tanesidir.

Panjur ya da stor sineklik olarak bilinen bu sineklik türü aşağı yukarı kolayca hareket edebilmektedir. Hem kullanması hem de temizlemesi kolay olan panjur sineklikler her dış cepheye uyumludur ve dış cephe görüntüsünden bir şey eksiltmez, aksine katar.

Özellikle yaz aylarında bunaltıcı sıcaklardan kurtulabilmek için hemen kapı ve pencereleri açma isteği duyarız. Bu anlarda sineklik olmaması, sinek vızıltıları, belki de böcekler sebebiyle rahat bir uyku uyumanıza engel olacaktır. Siz de özellikle yaz akşamlarında kapı pencereleri rahatlıkla açabilmek istiyorsanız Eskişehir Sineklikle tanışmalısınız. Kaliteli, dayanıklı, olmaz denilen cam ve kapılara rahatlıkla uygulanan panjur sineklik modellerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Eskişehir Sineklik Sistemleri İletişim Bilgileri:

Gsm: 0507 277 51 04

Görseller